About

Vítejte na stránce Hjarta Design.

Jmenuji se Bára Kohoutová a jsem grafičkou na volné noze. Pocházím z Prahy a grafickým designem se zabývám od roku 2006. Zaměřuji se na grafický design, corporate identity, logotype, akcidenční tiskoviny, bannery, plakáty, brožury, direct emailing, webdesign, bigboardy, citylighty a vše, co si zakázka žádá.

Významné spolupráce: Colliers International, Topper Harley Booking, Vilém Reality, MOJU properties, s.r.o., MOSAIC HOUSE, MOOo Apartments, Hostel Mingle, Green Lemon, La Loca Music Bar & Lounge, 3Kcapital, IMPACT-CORTI a.s., CBRE s.r.o., Galerie Školská 28, JWT Praha, Galerie Langhans, Vernon Fine Art International, Galerie Azaret, Národní Galerie v Praze, Galerie Miro, Linkedin, Nokia, Orion, Vitana, Club Mate

Věnuji se také ilustraci, malbě, ručně vyšívaným obrázkům, nášivkám a textilnímu designu. Tyto věci prezentuji pod jménem King at Home Prague. Prodávám své věci na www.society6.com/kingathome. Ráda se podílím na nových zajímavých projektech, kde mohu aplikovat své letité zkušenosti a zároveň se mohu přiučit něco nového. Pokud máte zájem se mnou spolupracovat, tak mě neváhejte kontaktovat.